Głodny? Zamów domowe obiady na dowóz z naszej restauracji Lubiszewo - restauracja z dobrą kuchnią

Dowieziemy Twój obiad pod wskazany adres - sprawdź nasze menu.

Miejscowość Lubiszewo koło Tczewa znajduje się w strefie dowozów jedzenia restauracji Link Bistro. Dzięki naszej stronie internetowej można zamówić obiad lub pizzę bez konieczności zamawiania przez telefon. Wystarczy w zakładce "MENU" wybrać dania, które chcą państwo na obiad, a całą resztą zajmie się nasza restauracja z Tczewa. Przygotujemy smaczny posiłek i dowieziemy pod wskazany adres w Lubiszewie.

W ofercie mamy obiady domowe, a także pizzę, zupy, dania mięsne, włoskie makarony - wszystko starannie przygotowane przez doświadczonych kucharzy. Zdrowe jedzenie z restauracji Link Bistro pozwoli państwu zaoszczędzić czas na wizytach w pizzerii.

Lubiszewo restauracja z obiadami i pizzą

Zamawiając jedzenie przez internet dajemy państwu możliwość wyboru sposobu zapłaty. Można płacic gotówką przy odbiorze lub kartą, ale najwygodniej można wygodnymi przelewami internetowymi, w tym popularnym BLIKiem.

Przyjmujemy też zamówienia na większe uroczystości. Nasz catering jest do tego przygotowany. Urodziny, komunie, święta oraz wiele innych okazji - na wszystkie mamy doświadczenie w przygotowaniu posiłku dla gości.