Zamów polskie obiady lub kuchnię włoską Dąbrówka restauracja - jedzenie na dowóz.

U nas zjesz zawsze smacznie i zdrowo. Nasza kuchnia jest uwielbiana przez wielu klientów.

Wielu osobom może się wydawać, że pizza jest prostym do przygotowania daniem. Wystarczy jednak samodzielnie spróbować ją zrobić, aby przekonać się, jak trudne jest to zadanie i z jako wieloma problemami się wiąże. Nic więc dziwnego, że tak wiele kłopotów sprawia stworzenie dobrej pizzerii. Wiedząc o tym, jak wiele wymaga to wysiłku i jak dużego nakładu pracy, podjęliśmy się prowadzenia naszej własnej pizzerii. Pizzeria z dowozem w Dąbrówce Link Bistro — zapraszamy wszystkich na skosztowanie najlepszej pizzy w okolicy.

Nieco o naszej restauracji

Link Bistro to restauracja mieszcząca się w Tczewie na ulicy Jagiellońskiej 55e. Naszą ogromną zaletą jest położenie, ponieważ po pierwsze obecny jest tu naprawdę wygodny i duży parking, więc każdy zmotoryzowany klient wygodnie zaparkuje, a także doskonały dojazd komunikacją publiczną. Co więcej, w okolicy znajdują się liczne sklepy, więc wypad do restauracji można połączyć z wizytą w jednym z nich.

Restauracja Dąbrówka

Odwiedź naszą pizzerię i zamów dobre jedzenie

Dlaczego warto nas odwiedzić? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie pizzy. Choć wielu osobom wydaje się, że jest to danie proste i niewymagające dla kucharza, to jednak bardzo łatwo można je zwyczajnie zepsuć. Żeby do tego nie dopuścić, stosujemy nie tylko najlepszej jakości, zawsze świeże produkty, lecz dodatkowo wykorzystujemy oryginalne włoskie receptury. Wszystko to gwarantuje pyszną, zawsze wysokiej jakości pizzę, która na długo zapada w pamięć. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie dla naszych gości ma otoczenie i atmosfera obecna w lokalu. Z tego też powodu wnętrze naszej restauracji jest tak zaaranżowane, aby można się było w niej poczuć swobodnie, a także w pełni komfortowo.

Pizzeria Dąbrówka. Nasze menu

Skoro już wiadomo, jak można do nas trafić, a także jak prezentuje się nasza restauracja, warto przejść teraz do najważniejszej sprawy, czyli tego, co konkretnie można u nas zamówić. Jak prezentuje się menu i na co mogą liczyć nasi goście? Jak można się bez trudu domyślić, restauracja Dąbrówka Link Bistro to przede wszystkim różnego rodzaju pizze. Znaleźć więc u nas można takie klasyki jak:

  • Margherita -parmezan i mozzarella,
  • Capricciosa - mozzarella, parmezan, szynka gotowana, pieczarki, czarne oliwki, karczochy,
  • Vegetariana - grillowany bakłażan, grillowana papryka, cukinia, kapary,
  • Prosciutto Crudo - szynka prosciutto crudo, rukola, pomidorki cherry,
  • Regina - bazylia, szynka gotowana, pieczarki, oliwa.

Oprócz tego w karcie znajdują się także nieco odważniejsze pozycje, czyli:

  • Funghi Porcini - podgrzybki, czosnek, cebula czerwona, natka pietruszki, Crème fraîche,
  • Al Tonno - tuńczyk, czosnek, bazylia, czarne oliwki, cebula czerwona,
  • Nduja - nduja calabrese, ostra oliwa habanero, mascarpone,
  • Burak - rukola, ser kozi, szynka prosciutto crudo, oliwa, prażony słonecznik oraz oczywiście buraki.

Nie tylko pizza. Zapraszamy też na obiady domowe

Oprócz tych pozycji w menu znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju makaronów, zup oraz rzecz jasna drobnych przekąsek takich jak krewetki tygrysie, Focaccio, a także liczne sałatki w tym sałatka Parma, z krewetkami i Nicejska. Na sam koniec zauważyć trzeba jeszcze to, że w menu można znaleźć także klasyczne pozycje obiadów domowych, które można zamówić na duży rodziny obiad. Szczególnie polecamy w tym wypadku kotlet schabowy, lecz oprócz tego znaleźć w karcie można De Volaille oraz polędwiczki wieprzowe. Do jedzenia oferujemy liczne napoje, czyli klasyczną wodę, soki oraz colę w tym oczywiście także wersję bez cukru.

Obiady i pizza z dowozem w Dabrówce, czyli jak można zamawiać jedzenie?

Każdy restaurator doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejszy jest klient. Z tego też powodu należy ułatwić mu skorzystanie z oferty danego lokalu. Wiedząc o tym, dajemy liczne sposoby na zamówienie jedzenia wprost z dostawą do domu. Podstawowym sposobem jest oczywiście kontakt telefoniczny. Cały czas pod telefonem czeka pracownik, który przyjmie zamówienie i wyśle dostawcę pod wskazany adres. Inną metodą, która jest szczególnie mocno polecana z uwagi na automatyzacje procesu realizacji zamówienia, jest złożenie go przez naszą stronę internetową. Po wybraniu konkretnych pozycji i wypełnieniu formularza wysyłkowego zamówienie trafia do nas i jest niezwłocznie realizowane.